Wakacyjna praca dla maturzystów - Niemcy

Cena : Proszę o kontakt

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Maturzyst(k)o!

Szukasz pracy na wakacje? Dobrze trafiłaś/łeś!

Jak co roku oferujemy pracę na wakacje! Zachęcamy do przyjazdu jeszcze w czerwcu zaraz po maturach.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

Kontrola jakości

Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!

Umowę o pracę na warunkach niemieckich

Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego

Komfortowe warunki mieszkaniowe

Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Wytrzymałości fizycznej

Pełnoletności - wymóg konieczny

Umiejętności pracy w zespole

Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o.

Biuro Lublin

ul. 3 Maja 7/ Lok.1

20-078 Lublin

+48 81 440 0971

kp@cp-personal.com