Pracownik produkcji (k/m) – branża spożywcza

Cena : Proszę o kontakt

Agencja Pracy Flex People Sp. z o.o. ( KRAZ 16564) poszukuje dla swojego klienta z branży spożywczej, zajmującego się produkcją kebabów osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze:

Miejsce pracy: Prochowice koło Legnicy ( woj. Dolnośląskie)

Zakres obowiązków: - rozbiór, usuwanie kości, skór z surowego mięsa i porcjowanie mięsa drobiowego, wieprzowego oraz cielęciny i wołowiny

- obsługa wózków paletowych ręcznych

- pakowanie do pojemników

- transport mięsa do dalszej obróbki

- formowanie kebabów

- transport uprzednio przygotowanego mięsa do strefy foliowania -kontrola jakości

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie w takiej samej i podobnej branży

– pracodawca gwarantuje pełne przeszkolenie do pracy

- aktualna książeczka sanepidowska

-Wykonywanie czynności zapewniający prawidłowy obieg procesu produkcji

- umiejętność pracy w grupie, dokładność, sumienność

- prawo jazdy kat. B (mile wiedziany własny samochód)

-siła fizyczna

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę zlecenia

- praca jednozmianowa ( możliwe dodatkowe nadgodziny)

- atrakcyjne wynagrodzenie 15,00 zł netto + obowiązuje od 4 miesiąca pracy

- Możliwość zakwaterowania w mieszkaniach lub domkach pracowniczym dla osób spoza regionu

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą? Prześlij nam swoje CV.

Biuro Lublin

ul. 3 Maja 7/ Lok.1

20-078 Lublin

+48 505 865 179

kp@cp-personal.com